Filter
Magistro laipsniai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Vokietijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Ugdomojo vadovavimo atsakomybė paprastai patenka į vietinių administratorių, tokių kaip superintendents ir vadovų, ir gali apimti dekanai ar skyrių vadovai. Šie specialistai dažnai dirba su mokytojais, mokinių ir tėvų, ir dažnai atsako kurti politiką, tobulinti esamus švietimo sistemas.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Vokietija

University of Applied Management in Erding

Studentai uždirbti Europos bendroji magistras Švietimas (Magistras pedagogikos) laipsnį taikomosios valdymas (Vokietija) universiteto, Rygos mokytojų rengimo ir švietimo ... [+]

Europos magistras Švietimo vadybos

Studentai uždirbti Europos bendroji magistras Švietimas (Magistras pedagogikos) laipsnį taikomosios valdymas (Vokietija) universiteto, Rygos mokytojų rengimo ir švietimo vadybos akademija (Latvija) ir "Asmeninis universiteto koledžo švietimo Linco vyskupijos ( Austrija).

&nbsp

Programa yra atvira visiems domina aukštos kokybės studijų programos švietimo valdymo srityje magistro lygiu.

&nbsp

Ji rengia ateities lyderių švietimo įstaigų dirbti ankstyvoje vaikystėje, vidurinių, profesinių, suaugusiųjų tęstinio ar aukštojo mokslo ir kitų susijusių sektorių nacionaliniu arba tarptautiniu lygmeniu srityse. Programa suteikia praktinių žinių, koncepcijų ir state-of-the-art mokslinių tyrimų mišinys akcentuojant pasaulinės perspektyvos švietimo valdymą. ... [-]

Vokietija Dortmund Treuchtlingen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
4 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba