Magistro studijos - Administravimas - Azija

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimas - Azija - 2019

Administravimas

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Į administravimo studijas įstoję studentai išsamiai nagrinėja, kaip veikia įvairiausių tipų organizacijos ir kokie ryšiai juos sieja. Be to studentai lavina ir asmeninius įgūdžius reikalingus konkurencingoje ir itin greitai kintančioje verslo aplinkoje, tokius kaip komunikacijos bei vadybos gebėjimai, kūrybinis ir kritinis mąstymas bei greitų sprendimų priėmimas.  

Azija pasaulis 's didžiausias ir tankiausiai žemynas, esantis daugiausia rytų ir šiaurės pusrutulių. Jis apima 8,7% žemės 's bendro ploto ir sudaro 30% šalies ploto.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Administravimas - Azija - 2019

Skaityti Daugiau

magistro viešojo administravimo tarptautinę plėtrą (viduryje)

School of Public Policy and Management,Tsinghua University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kinija Beijing

Viešojo administravimo magistro Tarptautinės plėtros (MID) studijų programą, yra sukurta siekiant parengti studentus tapti aktyviais pasaulio piliečiais ir didinti jų supratimą apie Kinijos vystymosi patirtį. [+]

Meistras Viešojo administravimo Tarptautinės plėtros (MID)

&nbsp

Administravimo magistras Visuomenės Tarptautinės plėtros (MID) studijų programą, yra sukurta siekiant parengti studentus tapti aktyviais pasaulio piliečiais ir didinti jų supratimą apie Kinijos vystymosi patirtį. Programa orientuota į viešosios politikos iš tarptautinės perspektyvos požiūriu, derinant griežtą mokymo ir kiekybinių analitinių metodų Kinijos metodų ir tvarios plėtros svarbą. Be to, programa numato, studijų pakopos studentams, su lauko patirtimi disciplinų, įskaitant žemės ūkio, politikos, sveikatos apsaugos, inžinerijos, vadybos, aplinkosaugos mokslo, švietimo, ir mityba. ... [-]