Filter
Magistras
Italija

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimas Italijoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Administravimo studijų programos studentams gali padėti įsidarbinti įvairiausiose tiek viešojo, tiek privataus kapitalo įmonėse. Su administravimu susijusį darbą studentai paprastai gali rasti ir pabaigę tik bakalauro studijas, tačiau vis dažniau viso pasaulio studentai pasirenka tęsti studijas ir stoja į magistro, o vėliau ir į doktorantūros akademines studijas.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios magistro studijos - Administravimas Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Results in Administravimas, Italija

Laipsniai
Vieta
Italija
Studijų tipas
Tempas
Other options within this field of study:
Life Learning

Kurso turinys yra tarpdisciplininis ir apima verslo ir vadybos ekonomiką, mokesčių ir komercinę teisę. Life Learning " kartu su dr. Emilio Corteselli pristatė "Išplėstinį ... [+]

Kurso turinys yra tarpdisciplininis ir apima verslo ir vadybos ekonomiką, mokesčių ir komercinę teisę.

Life Learning " kartu su dr. Emilio Corteselli pristatė "Išplėstinį apskaitos ir administracinės konsultavimo magistro laipsnį", kuris teikia reikiamą informaciją, kad praktiškai valdytų pagrindinius įmonės apskaitos aspektus, kad būtų nuolat žinoma ekonominė ir finansinė padėtis.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pirmiau minėtame kontekste mokymo kursas taip pat skirtas suteikti studentams reikalingus įgūdžius, kad galėtų savarankiškai spręsti paraiškų lygmeniu konkrečias problemas, susijusias su finansinių ataskaitų rengimu ir analize.

Visų pirma, baigus "Išplėstinį apskaitos ir administracinių konsultacijų magistro laipsnį" , studentas galės parengti biudžetą pagrindiniais klasifikavimo ir vertinimo pasirinkimais, atlikti balanso analizę (pergrupuojant, apskaičiuojant indeksai ir srautų apskaičiavimas), taip pat sugebėti skaityti ir interpretuoti analizuojamą biudžetą. Atsižvelgiant į šią perspektyvą, skirtingos programos temos taip pat plėtojamos pateikiant pratimus, verslo atvejus ir pavyzdžius, paremtus realiomis situacijomis.... [-]

Italija Milan
Registracija galima
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba