MASTERSTUDIES.LT

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimas - jungtinėse Amerikos Saginaw Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Administravimo studijų programos yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, o taip pat, dažnai ir profesinės praktikos. Šio tipo studijos, į kurias dažnai yra įtraukiami ir bendrojo išsilavinimo dalykai, tokie kaip literatūra ar biologija, paprastai trunka apie ketverius metus.  

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Saginaw yra Mičigano, JAV. Aukštojo mokslo įstaigų mieste yra gerai žinomas dėl sportinio meistriškumo. Saginaw manoma, kaip vieta, iš kur Sauk, senovės gentis.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Administravimas - jungtinėse Amerikos Saginaw Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

1 Rezultatai Administravimas, Saginaw Filter

Naujosios žiniasklaidos ir komunikacijos administravimo magistras

Ming Chuan University
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Saginaw Taivanas Taipei Taoyuan Jinsha Township + 4 daugiau

Naujoji žiniasklaidos ir ryšių administracija (NMCA) siekia ugdyti naujus žiniasklaidos technologijų specialistus ir specialistus, turėjusius žinių apie Kinijos žiniasklaidos rinką. NMCA mokymo programoje pateikiami įvairūs kursai penkių sričių, skirtų tiems studentams, kurie ketina plėtoti savo karjerą naujose žiniasklaidos priemonėse ir daugialypėse terpėse, studentams, kurie norėtų dirbti Amerikoje arba Didžiojoje Kinijoje tarptautinėms žiniasklaidos įmonėms. Visiškas mokymas, kurį siūlo NMCA, padės studentams įgyti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje dabar ir ateityje.