MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimas Lenkijoje - 2020

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Į administravimo studijas įstoję studentai išsamiai nagrinėja, kaip veikia įvairiausių tipų organizacijos ir kokie ryšiai juos sieja. Be to studentai lavina ir asmeninius įgūdžius reikalingus konkurencingoje ir itin greitai kintančioje verslo aplinkoje, tokius kaip komunikacijos bei vadybos gebėjimai, kūrybinis ir kritinis mąstymas bei greitų sprendimų priėmimas.  

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Geriausios magistro studijos - Administravimas Lenkijoje - 2020

3 Rezultatai Administravimas, Lenkija Filter

Magistro administracija tarptautinėse organizacijose

University of Wroclaw
Magistras
01 Spal. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
15 Rgp. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Šiandien tarptautinės organizacijos tapo gyvybiškai svarbios sėkmingam viešojo administravimo ir jų darbuotojų veikimui. Mūsų programa suteikia galimybę įgyti išsamių žinių ap ...

Skaityti daugiau

Administravimo magistras tarptautinėse organizacijose

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Magistras
Spal. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
15 Rgp. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Administravimo magistras tarptautinėse organizacijose programa trunka 2 metus (4 semestrus). Norėdami įgyti magistro laipsnį, studentai turi parašyti ir ginti magistro darbą. ...

Skaityti daugiau

Magistro ekonomika: ekonomika ir organizavimas įmonėse

Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Suteikia studentams plataus akademinių žinių ir palengvina juos plėtoti įgūdžius, kad galėtų pasirengti juos karjeros dinamiško pasaulio verslo aplinką.

Skaityti daugiau