MASTERSTUDIES.LT

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimas Peru - 2019

Administravimas, kaip studijuojant srityje yra palyginti naujas. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas padėti studentams plėtoti įgūdžius ir gebėjimus, būtinus efektyvaus vadovavimo. Dalijimasis tam tikrų panašumų su tiek MBA ir viešojo administravimo magistrams programas, magistro administracijoje paprastai daugiausia dėmesio skiriama organizacinės elgsenos, Mikroekonomika, etika, viešajai tvarkai, ir daug daugiau. Absolventų su šio magistro laipsnį galima rasti darbą įvairių organizacijų, pradedant nuo privataus sektoriaus ne pelno organizacijos ir vyriausybės agentūrų. Be to, kuriant vadovavimo įgūdžius, svarbu įgyti tarptautinės patirties ir perspektyvos šiandien 's pasaulio rinkoje. Turint tai galvoje, Peru, tapo populiarus švietimo paskirties studentams visame pasaulyje. Apsvaiginimo geografijos ir turtinga kultūra šalis, Peru, taip pat turi daug valstybinių ir privačių universitetų.Nors už mokslą svyruoja tarp programų, magistro administracijoje Peru paprastai yra gana prieinamą. Lotynų Amerika yra dažnai laikomas "naują žemę galimybių " verslo pasaulyje, todėl vis tarptautinę patirtį Peru gali būti naudinga studentams, kurie nori dirbti viena iš daugelio tarptautinių bendrovių su Lotynų Amerikos skyriai. Nesvarbu, ar esate naujas verslo pasaulyje, ar tiesiog nori iš anksto į kitą lygį savo karjerą, magistro administracijoje Peru gali suteikti žmonės-valdymo įgūdžius ir pasaulio tinklo galimybes jums reikia. Peržiūrėkite programų sąrašą šiame puslapyje, ir imtis kontroliuoti savo ateitį!

2 Rezultatai Administravimas, Peru Filter

Administravimas ir finansai - Verslo Mokykla

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Universiteto miestelis Dieninės Kovas 2020 Peru Lima

Tuo UPC esame vadybininkai, kurių finansų apžvalga: kompetentingos vadovauti nuo aukščiausių vadovų pareigas organizacijoje. Būsite vadybininkas geriausia investicija alternatyvų kapitalo rinkų, įmonių susijungimai ir įsigijimai, projektai šalyje ar už jos ribų su nuosekliai atsižvelgiant į verslą.

Valdymas ir tarptautinis verslas - verslo fakultetas

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Universiteto miestelis Dieninės Kovas 2020 Peru Lima

Siūloma pagerinti savo įgūdžius, kad jūs desempeñes sėkmingai Peru bendrovių tarptautinės padėties, daugianacionalinių bendrovių ir visoje didžioji pasaulinio tinklo organizacijų, kurios palengvina tarptautinę prekybą. Mūsų įsipareigojimas yra nuolatinis poreikis plėtoti savo įgūdžius modernioje, iniciatyvaus verslo valdymo sistemą.