Filter
Magistro laipsniai
Indonezija Malang Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Malang Indonezija 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Indonezija priėmė aukštos kokybės švietimo sistemą, kuri suteikia išsilavinimą trimis pagrindiniais lygmenimis su aukščiausio lygio Būdamas universiteto lygio. Pastaruoju metu šalyje atnaujintas penkių kolegijų visokeriopai universitetų lygį su aprūpintų net tarptautinių studentų, kurie gali pageidauti studijuoti Indonezija tikslas. Aukštojo mokslo programų Indonezijos akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos aukštojo mokslo. Tautos 's sostinė yra Džakarta.

Vienas iš didžiausių miestų Indonezija, Malang garsėja savo turtinga istorija ir kultūrinė vertė. Puiki vieta architektų ištirti. Tai daro tai ideali vieta visiems pretenduoja architektai išmokti ir atlikti tinkamą mokslinių tyrimų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Malang Indonezijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Malang

Brawijaya University

Iš administracijos fakulteto vizija yra tapti administracinių mokslų kvalifikuoti ir visuomenė pripažintų, namie ir užsienyje institucija. ... [+]

magistro viešojo administravimo

Vizija ir misija

Iš administracijos fakulteto vizija yra tapti administracinių mokslų kvalifikuoti ir visuomenė pripažintų, namie ir užsienyje institucija.

Dėl Lietuvos Respublikos administracinių mokslų fakulteto misijos yra:

kokybę ir kiekį iš Tri Dharma aukštojo mokslo, kuris apima švietimą ir mokymą, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų įgyvendinimo tobulinimas. Kurti Ethos administracinį mokslą visuomenėje ir stiprinant absolventai poziciją darbo rinkoje. veiksmingumą ir efektyvumą valdymo ir vadybos fakulteto gerinimas. [-]
Indonezija Malang
Liepa 2020
Indoneziečių
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba