MASTERSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Malang Indonezija 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Indonezija priėmė aukštos kokybės švietimo sistemą, kuri suteikia išsilavinimą trimis pagrindiniais lygmenimis su aukščiausio lygio Būdamas universiteto lygio. Pastaruoju metu šalyje atnaujintas penkių kolegijų visokeriopai universitetų lygį su aprūpintų net tarptautinių studentų, kurie gali pageidauti studijuoti Indonezija tikslas. Aukštojo mokslo programų Indonezijos akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos aukštojo mokslo. Tautos 's sostinė yra Džakarta.

Vienas iš didžiausių miestų Indonezija, Malang garsėja savo turtinga istorija ir kultūrinė vertė. Puiki vieta architektų ištirti. Tai daro tai ideali vieta visiems pretenduoja architektai išmokti ir atlikti tinkamą mokslinių tyrimų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Malang Indonezijoje - 2019

1 Rezultatai Administravimo studijos, Malang Filter

Magistro viešojo administravimo

Brawijaya University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Liepa 2020 Indonezija Malang

Iš administracijos fakulteto vizija yra tapti administracinių mokslų kvalifikuoti ir visuomenė pripažintų, namie ir užsienyje institucija.