MASTERSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Granada Ispanija 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Įsikūręs Sierra Nevada kalnų papėdėje į Granada provincijoje, yra Granados miestas. Jis yra populiarus turistų Ispanijoje. Ji turi daugiau kaip 4 universitetuose.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Granada Ispanijoje - 2019

1 Rezultatai Administravimo studijos, Granada Filter

Kandidatas į personalo vadybos ir organizacijų plėtros

ESIC Business & Marketing School
Universiteto miestelis Ištęstinės 9 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madrid Seville Marbella Granada + 3 daugiau

DRHO yra vienas iš labiausiai pilną programų šiuo metu gali rasti rinkoje ekspertų žmogiškųjų išteklių mokymą.