Filter
Magistro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos California Los Angeles Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Los Angeles Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Verslo administravimas tai gana plati studijų disciplina, kurią pasirinkę studentai dažniausiai gilinasi į tokias verslo temas kaip finansai, rinkodara, komandinis darbas ar organizacinė kultūra. Būtent šio tipo akademinės studijų programos paprastai yra pasirenkamos tų žmonių, kurie siekia geresnės pozicijos versle ar tik planuoja pradėti savo karjerą jų pasirinktoje verslo srityje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Be to, kad gyvena legendinio Holivudas, Los Andželas yra antras pagal dydį miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir į Kalifornijos valstijoje didžiausia. Ji vyko Olimpinės žaidynės du kartus prieš ir yra padalintas į 80 rajonų ir seniūnijų. Mieste gyvena trijų valstybinių universitetų ir kitų institucijų kompiuterio.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Los Angeles Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Los Angeles

California National University for Advanced Studies

Žmogiškųjų išteklių valdymo magistras, reikia baigti bent 36 vienetai, kurie sudaro vadovaujasi instruktažas ir vadovaujasi instrukcijos / laboratorijoje formatų mišinys. ... [+]

Vykdydama Žmogiškųjų išteklių valdymo laipsnį magistras, įgūdžius, kuriuos įgijo tam tikros srities pripažįstami kaip šios pažangios profesinės laipsnio prielaidos. Jūsų išankstinių žinių ir patirties yra tvirtesnis pakopos universitetines studijas, kurios orientuojasi į jūsų pasirinktą profesiją.

Žmogiškųjų išteklių valdymo magistras, reikia baigti bent 36 vienetai, kurie sudaro vadovaujasi instruktažas ir vadovaujasi instrukcijos / laboratorijoje formatų mišinys. Laboratoriniai kursinių darbų yra užbaigtas per praktinės verslo patirties. Studentai užbaigti Professional Core ir tada pasirinkti profesinę kryptį, studijų.

Kiekvienas kursas yra užbaigtas 15 savaičių, reikia susisiekti su fakulteto, arba abipusiai patvirtintas ir įtaisytus ekvivalentas. Studentai privalo turėti ar turėti priėjimą prie kompiuterio. Kiekviena paskaita reikalauja užbaigti vystymosi ir vertinamosios užduotys. Be to, vystymosi užduotis turi įrodyti, įgyti žinių ir įgūdžių kurso teritorijoje, fakulteto pasitenkinimas. Vertinamosios užduoties užbaigimas turi įrodyti visų kursų medžiaga meistriškumo fakulteto, kurių vertinimas yra išreiškiamas galutinis Žinoma range priskyrimo pasitenkinimą. Nurodyta kiekvieno kurso planas: raidos ir vertinamosios užduotys, fakulteto susisiekti, ekskursijos instrukcijos, ir laboratorinius ir vystymosi sudėtinės dalys. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba