Filter
Magistro laipsniai
Portugalija Lisbon Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Lisbon Portugalija 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Administravimo akademinės studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia savo karjerą pradėti tam tikroje verslo srityje. Būtent šio tipo studijas pasirinkę žmonės, savo studijų metu dažniausiai orientuojasi į tokias verslo sritis kaip verslo vadyba, tarpaseminiai santykiai, verslo kontekste, darbas komandose ir t.t.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Lisabona Portugalija 'ai sostinė ir turi daugiau nei 500.000 asmenų judėjimą jų administravimo gyventojų. Su Europos Sąjungos Lisabonos ateina 11 pagal gyventojų skaičių ir tarp seniausių miestų žemėje. Yra 3 pagrindiniai universitetai Lisabonos ty: Lisabonos universitetas, Lisabonos technikos universitetas ir naujasis Lisabonos universitetas.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Lisbon Portugalijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Lisbon

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Jos pagrindiniai tikslai yra teikti techninę kompetenciją ir veiklos ir strateginių įgūdžių įgudę atlikti pareigas žmogiškųjų išteklių valdymo ir žmonių valdymo srityse o ... [+]

TIKSLAI

Mokytojas siekia daugiausia suteikti studentams su techninių žinių ir veiklos ir strateginių įgūdžių už įgudę atlikti pareigas žmogiškųjų išteklių valdymo ir žmonių valdymo srityse organizacinių aplinkoje.

GAVĖJAI

Mokytojas yra skirta pirmiausia užbaigti pirmojo ciklo, kurį teikia valdymo ir kitų socialinių mokslų laipsnį išsidėstymą. Tai magistro profesionalus, siekiant užtikrinti, kad studentai, kurie baigę šį kursą stiprinant jos perspektyvas įsidarbinti ir ateities karjerą.

Galimybes kelti kvalifikaciją ir ATRANKOS KRITERIJAI

Paraiškos laikomos nacionalines mokslo laipsnį turėtojams ar atitinkamos užsienio šalies į 1 ciklo vadybos ir socialinių mokslų srityse apskritai. Taip pat yra vertinami kiti kandidatai atrodo tinkamos mokslinės ir pedagoginės komisijos. Kandidatai vertinami remiantis galutinio reitingo, 1-ojo ciklo, gyvenimo analizė ir galimo interviu.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Portugal)
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba