Filter
Magistro laipsniai
Suomija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Administravimo studijos Suomijoje - 2019/2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Administravimo akademinės studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia savo karjerą pradėti tam tikroje verslo srityje. Būtent šio tipo studijas pasirinkę žmonės, savo studijų metu dažniausiai orientuojasi į tokias verslo sritis kaip verslo vadyba, tarpaseminiai santykiai, verslo kontekste, darbas komandose ir t.t.

Aukštesnio lygio mokslininkai Suomijoje lengvai prieiti prie aukštojo mokslo kursus praktiškai orientuotą aukštesniosiose ar universitetuose. Suomijos kultūra yra lengva išmokti, nes vyriausybė užsibrėžė ministerija, kuri yra atsakinga už stiprinti kultūros, jaunimo politiką, sporto ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Geriausios magistro studijos - Administravimo studijos Suomijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Suomija

Tampere University

"NORDIG" siūlo unikalią mokymosi aplinką, leidžiančią studentams kurti pažangius sprendimus ir gauti tvarių mokymosi rezultatų viešojo administravimo ir valdymo srityje. ... [+]

Tarptautiniai ekspertai, palengvinantys socialinį bendradarbiavimą ir inovacijas

"NORDIG" siūlo unikalią mokymosi aplinką, leidžiančią studentams kurti pažangius sprendimus ir gauti tvarių mokymosi rezultatų viešojo administravimo ir valdymo srityje.

"NORDIG" mokymo programa suteikia tikrai šiaurės dimensiją studijoms apie viešąjį administravimą ir viešąją politiką. Studentai studijuos trys Šiaurės šalių universitetai: Tamperės universitetas, Agderio universitetas (Norvegija) ir KTH karališkasis technologinis institutas (Švedija). Studentai turės žinių apie viešąjį administravimą, vadybą, inovacijas ir mokymosi organizacijų dinamiką. Kaip dalį savo studijų, studentai atliks projektą "OpenLab" aplinkoje KTH. "NORDIG" rengia tarptautinius ekspertus, kurie giliai supranta... [-]

Suomija Tampere
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba