Filter
Magistro laipsniai
Vokietija Ingolstadt Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Administravimo studijos - in Ingolstadt Vokietija 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Administravimo akademinės studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia savo karjerą pradėti tam tikroje verslo srityje. Būtent šio tipo studijas pasirinkę žmonės, savo studijų metu dažniausiai orientuojasi į tokias verslo sritis kaip verslo vadyba, tarpaseminiai santykiai, verslo kontekste, darbas komandose ir t.t.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Poilsio palei upės Dunojaus Bavarijos žemės Vokietijos valstybinių bankų yra Ingolstadt mieste. Jame gyvena daugiau nei 100.000 gyventojų. Ingolstadt miestas turi 2 pagrindinius universitetus ir kitas aukštąsias mokyklas.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Administravimo studijos - in Ingolstadt Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Ingolstadt

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Su darbo kursai "vykdomasis magistras Lyderystė Žmogiškųjų išteklių valdymas" (hrm.master) prasideda WFI Ingolstadt aukštoji vadybos mokykla katalikų ... ... [+]

Vykdomosios magistras Lyderystė Žmogiškųjų išteklių valdymas

Su darbo kursai "vykdomasis magistras Lyderystė Žmogiškųjų išteklių valdymas" (hrm. "MasterCard" pradeda) ne WFI Ingolstadt aukštoji vadybos mokykla katalikiškojo universiteto Eichšteto-Ingolstadt, magistro programą, kuri pirmiausia yra skirtas vadovams, taip pat neįvykdyti jaunųjų talentų į žmogiškuosius išteklius, kurie atneš savo žinias atnaujina ir profesionalesnė savo darbą toliau. Praktinė reikšmė ir mokymo kokybę užtikrinančią išskirtinį mokslininkai ir praktikai iš visos vokiškai kalbančiose šalyse.

&nbsp

Hrm.master rodo HR talento ir žmogiškųjų išteklių specialistų naujų būdų profesionalumą HRM prie perimti ekonominę krizę, ypač tuo metu vis didesnę atsakomybę personalo Management vienu metu gali ir aktyviai dalyvauti įmonės strategijos įgyvendinimą. Mokymo programos dėmesio, todėl žmogiškųjų išteklių valdymo vaidmenį kaip strateginio partnerio bendrovės vadovybės ir personalo funkcijos indėlį į verslo sėkmę. ... [-]

Vokietija Ingolstadt
Spalis 2019
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba