Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti magistro studijų programas - Akustikos inžinerija

Kas yra Audio inžinerijos magistras?

Absolventai garso inžinerijos programa turi žinių apie manipuliavimui, įrašymo, atkūrimo ir maišymo garso. Daug garso inžinieriai rasti darbą kaip garso gamintojų nišų kino, televizijos, radijo ir muzikos pramone ar darbu, kaip kūrėjams novatoriškų audio įrenginių ir technologijų įmonių, pardavinėjančių akustikos inžinerijos produktus. Garso inžinieriai taip pat gali specializuotis garso signalo apdorojimo, transliavimo inžinerijos ir net kompiuterių mokslo sričių, susijusių su garso gamybos.

Kodėl Paimkite Online Master Audio Engineering?

 

Be to uždirbti didesnę nei vidutinio darbo užmokesčio (iki $ 100,000 per metus galima patyrusių garso inžinierių), baigę interneto garso inžinerijos magistro 's programos naudos iš pasirenkant tarp įdomų įvairių laisvai samdomų arba įmonės pozicijas. Be to, garso inžinerijos įsidarbinimo galimybes skatinti studentas 's kūrybiškumą ir išradingumą ir leidžia jiems bendradarbiauti su mąstančių garso inžinieriai, kurie taip pat žavisi manipuliuoti garso, išrasti naujų tipų garsų ir net pasinėrė į garso akustika fizikos pagerinti garso savybes teatruose, stadionuose ir koncertų salėse.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Akustikos inžinerija

Universitat Pompeu Fabra Barcelona

Garsas ir muzika kompiuterija yra tarpdisciplininis laukas, apimantis visą garso komunikacijos procesą, nuo kūrimo ir gamybos garsų iki jų perdavimo ir suvokimo. Naudojan ... [+]

Meistras garso ir muzikos Kompiuterija

Garsas ir muzika kompiuterija yra tarpdisciplininis laukas, apimantis visą garso komunikacijos procesą, nuo kūrimo ir gamybos garsų iki jų perdavimo ir suvokimo.

Naudojant mokslo, technologijų ir meno metodikas ir skaičiavimo metodų įvairovė, ji nagrinėja, kaip mes suprantame, modelį ir sukurti garsą ir muziką. Ji apima platų pagrindinių mokomųjų dalykų srityse, pavyzdžiui, muzikos (kompozicijos, veiklos, muzikologija), fizikos (akustika), inžinerijos (signalų apdorojimo, dirbtinis intelektas, žmogaus ir kompiuterio sąveika, elektronikos) ir psichologijos (psichoakustikai, eksperimentinės psichologijos, neurologijos). Dabartiniai taikymo sritys apima muzikos instrumentai, muzikos gamyba, muzikos informacijos paieška, skaitmeninės muzikos bibliotekas, interaktyvių multimedijos sistemų ir klausos sąsajas. UPF anketa magistro programa garso ir muzikos Kompiuterija dėmesys skiriamas daugiau technologinių aspektų srityje.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba