MASTERSTUDIES

Palyginti 4 magistro studijų programas - Algebros studijos

Paprastai baigę per vienerius ar dvejus metus visą darbo dieną, magistrantūros studijų programa yra pažangi studijų programa, skirta studentams, turintiems bakalauro laipsnį. Priklausomai nuo programos, studentai gali prireikti baigti vieną ar kelis egzaminus prieš įstojant į universitetą.

Kas yra algebra magistras ir kaip ji skiriasi nuo kitų matematikos laipsnių? Kaip ir daugiau bendrojo laipsnio matematikos, algebra magistras apima griežtą skaičių teorijos, topologijos ir taikomojo matematikos metodų tyrimą. Tačiau tokios programos studentai specializuojasi algebros ir geometrijos srityse, dažnai užbaigiami jų tyrimai matematinės logikos srityse. Kitos šio tyrimo sritys apima harmonikos analizę, statistinius duomenis, skysčių dinamiką, mokslinius skaičiavimus ir tikimybę. Nors disertacijos projektai yra labiausiai paplitusi tokio laipsnio galimybė, studentai gali turėti galimybę kurti projektus kartu su fakulteto ar vietos verslo įmonėmis.

Tuo metu, kai baigs studijas, šios srities studentai dažnai plėtoja tvirtus skaičiavimo įgūdžius, mokosi su įvairiomis matematikos programomis ir puikiais analitiniais gebėjimais. Šie įgūdžiai gali būti ilgalaikės naudos studentams jų karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

Faktoringo išlaidos magistro laipsniui gali būti sudėtingos, nes institucija, studento lokalė, universiteto vieta ir studentų registracijos būsena yra visi veiksniai, dėl kurių kaina gali svyruoti. Norėdami gauti geriausius rezultatus, studentai turėtų tiesiogiai susisiekti su būsimomis mokyklomis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Matematikos sritis yra gyvybiškai svarbi daugelio pramonės šakų ir mokslo kryptis. Karjeros potencialas absolventams, turintiems aukštąją kvalifikaciją, yra reikšmingas ir gali nukreipti studentus iš mokslinių tyrimų laboratorijos į klasę ar net į posėdžių salę. Absolventai gali būti mokyklų mokytojai, aktuarijaus, statistikos darbuotojai, mokslininkų ir duomenų analitikai, tačiau finansų ir technologijų sektoriuose gali būti prieinamos ir kitos galimybės.

Matematikos laipsniai, kaip Algebra magistras, dažniausiai priklauso universitetui, nes jiems reikalingos laboratorinės valandos ir glaudus bendradarbiavimas su fakultetu, nors kai kurios programos gali pasiūlyti internetinius kursus kaip dalį mokymo programos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Algebros studijos Filter

Magistro algebra, geometrija ir kriptografija

University of Bucharest
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Magistro algebra, geometrija ir kriptografija

Skaityti daugiau

Aukštosios matematikos universitetinis magistro laipsnis

Universidad Complutense de Madrid
Magistras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 semestrai
01 Vas. 2021
Ispanų
Universiteto miestelis

Pažangiosios matematikos magistras buvo įvestas 2012/13 m. Kaip adaptacija senojo matematikos tyrimų magistro EHEA. Be ankstesnio magistro laipsnio tikslo rengti būsimus matem ...

Skaityti daugiau

Matematikos ir modeliavimo magistras. Specializacija: Algebra su kriptografija ir kodavimu

Linnaeus University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa tiks visiems, besidomintiems matematika ir norintiems pritaikyti savo įgūdžius sprendžiant problemas ir kuriant naujus matematinius modelius. Tai taip pat suteikia ...

Skaityti daugiau

Matematikos ir programų magistro laipsnis

University of Camerino
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Matematikos ir taikomųjų programų magistro laipsniu siekiama įtvirtinti absolventų matematikos išsilavinimą teikiant platų algebros, geometrijos, analizės ir matematinės fizik ...

Skaityti daugiau