MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos mokslų studijos Ispanijoje - 2020/2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Aplinkos mokslus (Environmental sciences) pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausią žmonijos veiklą ir kitus faktorius, kurie gali paveikti mus supančią aplinką. Aplinkos mokslų studentai taip pat nagrinėja ir energijos šaltinius ir aiškinasi alternatyvius jos panaudojimo būdus, kurie mažiau kenkia mūsų planetai.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos mokslų studijos Ispanijoje - 2020/2021

3 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Ispanija Filter

Kokybės, aplinkos ir prevencijos magistras

IMF Business School
Magistras
<
Dalinės
<
9&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Ispanų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

IMF Business School integruoto prevencijos, kokybės ir aplinkos valdymo magistras yra viena iš nacionalinių mokymo rekomendacijų kokybės vadybos, aplinkos ir profesinės riziko ...

Skaityti daugiau

Universiteto aplinkos magistro laipsnis: žmogaus ir socialiniai bei ekonominiai aspektai

Universidad Complutense de Madrid
Magistras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 semestrai
Ispanų
Universiteto miestelis

Aplinkos universitetinis magistro laipsnis: žmogaus ir socialiniai bei ekonominiai aspektai yra pageidautina akademinio ir tiriamojo pobūdžio bei Europos aukštojo mokslo erdvė ...

Skaityti daugiau

Aplinkos ir Pažangios energijos valdymo magistras

ICAI School of Engineering
Magistras
<
Dieninės
Ispanų
Anglų
Universiteto miestelis

Tai leidžia įgyti pramonės inžinieriaus žinių, be būtinų įgūdžių kuriant strategijas, kuriomis pramonės sektorius virsta nauja energetikos ir aplinkos panorama.

Skaityti daugiau