MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos mokslų studijos Norvegijoje - 2020/2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Aplinkos mokslus (Environmental sciences) pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausią žmonijos veiklą ir kitus faktorius, kurie gali paveikti mus supančią aplinką. Aplinkos mokslų studentai taip pat nagrinėja ir energijos šaltinius ir aiškinasi alternatyvius jos panaudojimo būdus, kurie mažiau kenkia mūsų planetai.

Norvegija, oficialiai Norvegijos Karalystės, yra Skandinavijos unitarinė konstitucinė monarchija, kurios teritorija apima vakarinę dalį Skandinavijos pusiasalio, Jano Majeno salą, Arkties archipelago Svalbardo ir subantarctic Bouvet sala. Aukštasis mokslas Norvegijoje teikia iš septynių universitetų asortimentą.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos mokslų studijos Norvegijoje - 2020/2021

3 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Norvegija Filter

Tarptautinių aplinkosaugos studijų magistrantūra

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra susijusi su aplinkosaugos iššūkiais mūsų laikais ir ieško sprendimų, kuriuose derinami tiek natūralūs, tiek socialiniai mokslai. Šis laipsnis suteikia studenta ...

Skaityti daugiau

Master Of Science, energetikos ir aplinkos apsaugos technologijų

University College of Southeast Norway
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Internetinės

Programa orientuota į ekologišką energijos gamybą iš atsinaujinančių ir ribotų išteklių ir valymo procesus, sumažinti oro ir vandens taršą.

Skaityti daugiau

Meistras aplinkos mokslo

University College of Southeast Norway
Magistras
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Aplinkos mokslas yra tarpdisciplininis akademinė sritis, kuri jungia fizinius ir biologinius mokslus (įskaitant, bet neapsiribojant, ekologijos, chemijos, biologijos, Dirvotyr ...

Skaityti daugiau