Magistro laipsnis - Aplinkos studijos Honkonge

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Honkonge - 2018

Aplinkos studijos

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Honkonge - 2018

Skaityti Daugiau

Magistro Laipsnis Jūrų Aplinkos Mokslo

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Honkongas Hong Kong + 1 daugiau

[+]

Aplinkos mokslo programų turi tris pagrindines mokslinių tyrimų temas taip:

Oro ir vandens: Apima jų ryšį su klimato kaita. Aplinkos Pakeisti Tyrimai ištirti regionų ir vietos svarstyklės, ir ištirti savo pasaulinį poveikį ir pasekmes. Ekonominis ir socialinis poveikis: iš poveikis ir sprendimus aplinkos problemoms spręsti.

Pareiškėjai, siekiantys priėmimo į magistro laipsnį turi turėti:

įgijo bakalauro laipsnį iš pripažintos įstaigos ar patvirtintos lygiavertės kvalifikacijos;

II. Anglų kalbos Priėmimo sąlygos

Jūs turite įvykdyti anglų kalbos reikalavimus vienu iš šių kvalifikacijos pasiekimų *:... [-]


MPhil in Environmental Science, Policy and Management

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Honkongas Hong Kong + 1 daugiau

ESPM yra tarpdisciplininis mokslinių tyrimų ir švietimo programa, apimanti platų spektrą aplinkos interesus. Mokslinių tyrimų programas, sutelkti dėmesį į dinamiką ir sujungimo mokslo, technologijų, aplinkosaugos socialinių-ekonominių ir politinių iššūkių pasaulį. [+]

Mes gyvename pasaulyje, susiduria su rimtais tarpusavyje aplinkosaugos problemas, įskaitant klimato kaitą, visur taršos sumažinimo, biologinės įvairovės ir smarkus tiekimo apribojimus už pagrindinių gamtos išteklių skaičius.

Aplinkos ir tvarumo skyrius buvo sukurtas, siekiant patenkinti tokius iššūkius. Mūsų fakulteto nariai turi įvairių sluoksnių mokslo, inžinerijos, verslo ir socialinių mokslų pateikti bendrą ir pažangiausius švietimą ir mokslinius tyrimus pasaulinių aplinkosaugos problemų ir naujų sprendimų.

Mūsų antrosios pakopos studijų programos siūlo studentams puikią galimybę įgyti platesnį supratimą apie aplinkosaugos mokslo ir susijusių politikos krypčių, siekiant padėti padidinti savo supratimą apie dalyvaujančių sprendžiant aplinką ir savo gebėjimą kurti prasmingus sprendimus klausimais.... [-]


Magistro Laipsnis Atmosferos Aplinkos Mokslo

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų September 2018 Honkongas Hong Kong + 1 daugiau

Magistro laipsnis programa siekiama mokyti antrosios pakopos studijų studentai atlikti nepriklausomus tyrimus atmosferos Environmental Science. Pateikimas ir sėkminga gynyba disertaciją remiantis originalių tyrimų yra privalomi. [+]

Aplinkos buvo žeminantis nerimą keliančiu greičiu, daugiausia dėl netvaraus vystymosi ir netvaraus gamtos išteklių naudojimo. Nors aplinkos apsauga žymiai sukurta per pastaruosius kelis dešimtmečius, aplinkosaugos problemos buvo plėtojama tiek pobūdžio ir masto. Metodai sprendžiant daugelį aplinkosaugos problemų lieka prieštaringas.

Graduate Management Admission Test arba Magistro laipsnis programa siekiama mokyti antrosios pakopos studentams atlikti nepriklausomą mokslinių tyrimų Atmosferos aplinkos Mokslas, Pateikimas ir sėkminga gynyba disertaciją remiantis originalių tyrimų yra privalomi.

tyrimai akcentai

Aplinkos mokslo programų turi tris pagrindines mokslinių tyrimų temas taip:... [-]