Filter
Magistro laipsniai
Indonezija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Indonezijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Indonezija priėmė aukštos kokybės švietimo sistemą, kuri suteikia išsilavinimą trimis pagrindiniais lygmenimis su aukščiausio lygio Būdamas universiteto lygio. Pastaruoju metu šalyje atnaujintas penkių kolegijų visokeriopai universitetų lygį su aprūpintų net tarptautinių studentų, kurie gali pageidauti studijuoti Indonezija tikslas. Aukštojo mokslo programų Indonezijos akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos aukštojo mokslo. Tautos 's sostinė yra Džakarta.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Indonezijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Indonezija

Universitas Padjadjaran

DD Aplinkos mokslai magistrantūros studijų programa yra įvairių sričių programos antrosios pakopos studijų mokyklos Universitas Padjadjaran. Ši programa pirmą kartą buvo ... [+]

Meistras Aplinkos valdymo (dvigubo laipsnio su Twente UNIVERSITEIT ir Mie universiteto) BENDRA

DD Aplinkos mokslai magistrantūros studijų programa buvo sukurta per memorandumo susitarimo Universitas Padjadjaran-Twente UNIVERSITEIT (Nyderlandai) ir Universitas Padjadjaran-MIE universiteto (Japonija).

AIM / TIKSLINĖS GRUPĖS / TRUKMĖ

DD Aplinkos mokslai magistrantūros studijų programa buvo sukurta per memorandumo susitarimo Universitas Padjadjaran-Twente UNIVERSITEIT (Nyderlandai) ir Universitas Padjadjaran-MIE universiteto (Japonija). Kurso trukmė yra 24 mėnesių-36 mėnesių (2-3 metų), ant valdomas ir visiškai pagrindu.

Profesinio profilio IR KARJEROS PERSPEKTYVOS ... [-]
Indonezija Bandung
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba