Filter
Magistro laipsniai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Į aplinkosaugos studijas įstoję studentai paprastai studijuoja tokius studijų dalykus kaip gamtos mokslai, matematika, o taip pat ir ekonomikos pagrindai. Pagrindiniai į aplinkosaugos studijas įtraukiami dalykai yra aplinkosaugos etika, politinių institucijų teisinis reguliavimas bei rizikos vadyba. Paprastai, aplinkosaugos studijomis besidomintys studentai turi pasirinkti vieną iš daugybės siauresnių aplinkosaugos mokslų specializacijų.  

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Jungtiniai Arabų Emyratai

Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Dvejų metų magistro Aplinkos dinamika Teritorijų ir draugijų rengia studentų karjeros aplinkos ir planavimo srityse. Programa siūlo specializuotą ir tarpdisciplininį švie ... [+]

Apžvalga

Programa siūlo specializuotą ir tarpdisciplininį švietimą apie aplinką papildo praktinių ir taikomųjų kursų valdymui. Studentai taip pat sužinoti, kaip apdoroti ir interpretuoti duomenis, remiantis vietos ir erdvinių veiksnių ir rasti sprendimus, naudojant GIS metodus ir įrankius. Į kiekvieną kurso metu jūsų bendravimo įgūdžiai ir tyrimai bus skatinamas projektų, seminarų ir dialogo su dėstytojų ir ekspertų. Intensyvios studijų ir praktinio taikymo technologijas, pavyzdžiui, GIS, kartu su erdvinės analizės ir duomenų vizualizacija derinys žadins įgūdžius, padidinti efektyvumą ir užtikrinti studentų yra gerai pasiruošę už karjeros.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba