Filter
Magistro laipsniai
Kolumbija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Kolumbijoje - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Aplinkosaugos studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja būdas, kaip padidinti energijos naudojimo efektyvumą, sumažinti aplinkos taršą, didinti ekologinį visuomenės sąmoningumą bei skatinti tvarių energijos šaltinių vartojimą. Tad pagrindinis šių studijų programų tikslas yra įgyti reikiamų kompetencijų ir kvalifikacijų norint spręsti didžiausias aplinkosaugos problemas.  

Kolumbija yra tikrai įvairi ir unikali šalis, įsikūręs šiaurės vakarų kampe Pietų Amerikoje. Su draugiškų žmonių, egzotiškų peizažų ir kosmopolitinių miestų, Kolumbija yra tikrai vieta mokytis ispanų kalbos.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Kolumbijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Kolumbija

Universidad Sergio Arboleda

Meistras atvirus profesionalams iš įvairių disciplinų, vadovų ir lyderių, turinčių patirties aplinkosaugos klausimus, susijusius su privačių įmonių ir organizacijų ... [+]

Meistras Aplinkosaugos vadybos ir vertinimo

Meistras atvirus profesionalams iš įvairių disciplinų, vadovų ir lyderių, turinčių patirties aplinkosaugos klausimus, susijusius su privačių įmonių ir vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, kurios susiduria su valdymo iššūkius ir aplinkai vertinimą. Be to, siekiama mokytojų iš aukštojo mokslo institucijų, suinteresuotų gilinti savo žinias į taikomuosius mokslinius tyrimus aplinkosaugos vadybos. Pareiškėjai turi būti kūrybingi žmonės ir mokslininkai, numatant komandinio darbo ir atvirumas, leidžiantis optimaliai naudotis apie mokymosi procesus remiantis dalyvavimo metodų ir aktyvus mokymasis.Pateisinimas Sergio ARBOLEDA universitete yra labai svarios, prisideda prie pasaulinių aplinkosaugos problemų sprendimo, per absolventas akademinės programos kūrimą, suderinami su aplinkos apsaugos ir kultūros politikos kyla iš jos misijos. Su šiuo nauju pasiūlymu Manoma, akademinių institucijų įsipareigojimus iš anksto aplinkosaugos moksliniai tyrimai ir žinios suteikia visuomenės atstovams ir ekspertams pateikti kompetentingai, kaip svarbu užtikrinti natūralią pusiausvyrą planetoje ir gerinti aplinkos kokybę, paskirtį, per sistemą teisingumas ir socialinis teisingumas. Jeigu yra susitarta, kad valdymas ir pagrindiniai valdymo teorijos ir aplinkos mokslų aplinkos apsaugos paslaugos, yra įrankiai, kurie gali sukelti sprendžiant daugelį aplinkos apsaugos problemų, kas gali būti geriau nei aukštojo mokslo įstaigų į į. Šia prasme, Sergio Arboleda universitetas, ketina toliau tampa kosmoso, kad bus išanalizuoti, suprasti ir siūlyti sprendimus iš universitetų aplinkosaugos klausimais nuo valdymo perspektyva. Sergio Arboleda universitetas yra šių dviejų plokštumų, todėl ne tik mokslo ir technikos įsipareigojimą gilinti žinias apie aplinką, jo naudojimas ir apsauga, bet ir keisti aplinkos elgesį, kuris daro jos nariai švietimo bendruomenė funkcija . Šiame kontekste yra tai, kad Sergio Arboleda universitetas siūlo programos... [-]

Kolumbija Bogotá Santa Marta
Sausis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba