Filter
Magistro laipsniai
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Lietuvos Respublika

Vytautas Magnus University

Šios programos tikslas - įgyti tarpdalykines žinias ir įgūdžius, reikalingus kvalifikuotam aplinkosaugos specialistui atlikti šiuolaikinius mokslinius tyrimus apie antrop ... [+]

Šios programos tikslas - įgyti tarpdalykines žinias ir įgūdžius, reikalingus kvalifikuotam aplinkosaugos specialistui atlikti šiuolaikinius mokslinius tyrimus apie antropogeninius aplinkos ir klimato pokyčius bei jų poveikį laukinei gamtai ir žmonių sveikatai, analizuoti ir apibendrinti rezultatus apie būklę ir pokyčius natūralioje aplinkoje ir priimti sprendimus, spręsti kompleksines aplinkosaugos problemas pagal tvarumo principą.

Įgytos kompetencijos

Programos absolventai galės:

išanalizuoti sudėtingas aplinkos problemas, nustatant jų priežastinius veiksnius, sąveiką ir integruojant tarpdisciplinines žinias;įvertinti kompleksinį aplinkos ir klimato veiksnių poveikį laukinei gamtai ir žmonių sveikatai formuojant mokslines hipotezes, mokslinių tyrimų tikslus ir tikslus bei atrenkant veiksmingus tyrimų metodus;parengti mokslines išvadas, pagrįstas sistemingais aplinkos tyrimų rezultatais ir išsamią statistinę parametrų ir erdvinių duomenų analizę;įvertinti pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai, siūlomos prevencinės rizikos mažinimo priemonės;subalansuoti žinias ir geriausią praktiką, remiantis tvarumo ir ekologiškos ekonomikos aplinkosaugos vadybos sprendimais.Karjeros galimybės... [-]
Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba