MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2020/2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2020/2021

2 Rezultatai Aplinkos studijos, Lietuvos Respublika Filter

Tvaraus valdymo ir gamybos magistras

Kaunas University of Technology
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Lietuvos
Universiteto miestelis

Tvaraus valdymo ir gamybos studijos grindžiamos tarpdalykiniu mokymusi, kurio reikalauja šiuolaikinė visuomenė. Studijų metu bendradarbiaujant su specialistais sprendžiamos re ...

Skaityti daugiau

Aplinkosaugos vadybos magistras

Vytautas Magnus University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šios programos tikslas - įgyti tarpdisciplininių žinių ir įgūdžių, reikalingų kvalifikuotam aplinkos specialistui atlikti šiuolaikinius mokslinius tyrimus apie antropogeninius ...

Skaityti daugiau