Filter
Magistro laipsniai
Malaizija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Malaizijoje - 2019

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Aplinkosaugos studijų programos yra skirtos tiems studentams, kurie domisi fizikos ir biologijos mokslais bei žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jie gyvena. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip ekologija, teisė, politika, natūraliųjų išteklių vadyba bei taršos kontrolė.

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje. Jis susideda iš trylikos valstybių ir trijų federalinių teritorijų ir turi bendrą sausumos apie 329.847 kvadratinių kilometrų atskirtų Pietų Kinijos jūra į dvi panašaus dydžio regionuose, Pusiasalio Malaizija ir Malaizijos Borneo.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Malaizijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Malaizija

Kitos šios studijų srities programos:
Universiti Malaysia Sarawak

SLUSE-Malaizija (SLUSE M) Programa yra skirta dirbti profesionalai ir šviežių absolventai dėl tvaraus žemės naudojimo skatinimo ir gamtinių išteklių valdymo Malaizijos ir ... [+]

Meistras Aplinkosaugos Vadybos / Master of Environmental Science tausiai naudoti žemę ir gamtos išteklių valdymo (SLUSE-M) programos kursinių

SLUSE-Malaizija (SLUSE M) Programa yra skirta dirbti profesionalai ir šviežių absolventai dėl tvaraus žemės naudojimo skatinimo ir gamtinių išteklių valdymo Malaizijos ir kitų besivystančių šalių šiame regione. Programa yra modeliuojama ir įgyvendinamos lygiagrečiai su panašiu inicijuotoje programoje Danijos konsorciumo universitetų.

BENDRADARBIAVIMAS SISTEMA

SLUSE-Malaizija (SLUSE M) programa buvo parengta remiantis koncepcija būtų panaši į vykdomą SLUSE-Danija (SLUSE-D), kuria UNIMAS yra bendradarbis.

PROGRAMA TVARKARAŠTIS ... [-]
Malaizija Kuching
Sausis 2020
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba