Filter
Magistro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Rumunijoje - 2019

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Aplinkosaugos studijų programos yra skirtos tiems studentams, kurie domisi fizikos ir biologijos mokslais bei žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jie gyvena. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip ekologija, teisė, politika, natūraliųjų išteklių vadyba bei taršos kontrolė.

Rumunijos universitetų kvalifikacija labai vertinami ir pripažįstami Europoje ir už jos ribų, mažiausias mokestis už mokslą ir pragyvenimo lygis Europoje. Rumunai seną ir turtingą istoriją, ypač sostinėje Bukarešte su 2 milijonai žmonių. Tarptautinė studentų, norinčių studijuoti Rumunijoje gali kreiptis arba į Švietimo ir mokslo ministerijos arba pasirinkto Rumunijos universitete, siekiant gauti patvirtinimo pažymėjimą.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Rumunijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Rumunija

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

EMSE programa rekomenduojama baigti inžinerijos ir aplinkosaugos studijas, ekologą, biologus, chemikus ir kitus specialistus, kurie įvertins svarbų daugialypį ir tarpdisc ... [+]

TrumpaiStudijų sritis: Aplinkos inžinerijaMokymo kalba: Ši studijų programa teikiama tiek anglų, tiek rumunų kalbomis.Studijų tipas :: Dieninės magistro programosStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (semestrą ir studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.

Aplinkosaugos vadybos ir tvarios energetikos (EMSE) magistrantūros studijų programos misija yra apmokyti aplinkosaugos mokslo ir inžinerijos srities specialistus (pagal MO - Official Monitor 5644/2012), kuris puikiai tinka TUIASI misijai, jos švietimo ir mokslinių tyrimų tikslams ir plėtros strategijai. .... [-]

Rumunija Iași
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba