Filter
Magistro laipsniai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Aplinkos studijos Taivane - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Aplinkosaugos studijų programos yra skirtos tiems studentams, kurie domisi fizikos ir biologijos mokslais bei žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jie gyvena. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip ekologija, teisė, politika, natūraliųjų išteklių vadyba bei taršos kontrolė.

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Geriausios magistro studijos - Aplinkos studijos Taivane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Taivanas

Kitos šios studijų srities programos:
National Central University

Aplinkos ir energetikos klausimai yra svarbūs dalys daugelį sudėtingiausių pasaulio problemas. Priklausyti NKI ekologinės iniciatyvos, Tarptautinė aplinkos darnaus vystym ... [+]

Aplinkos ir energetikos klausimai yra svarbūs dalys daugelį sudėtingiausių pasaulio problemas. Priklausyti NKI ekologinės iniciatyvos, Tarptautinė aplinkos darnaus vystymosi (IESD) programa yra tarpžinybinė programa, apimanti keturis skyrius ir institutus inžinerijos kolegijos ir už Space Center ir nuotolinio stebėjimo tyrimų. Inžinerijos koledžas turi savo plačias išteklių mokymo ir mokslinių tyrimų pajėgumus energetikos, infrastruktūros ir aplinkos apsaugos srityse, ir su geografinių informacinių sistemų (GIS) ir nuotolinio stebėjimo (RS) technologija palaiko už Space Center ir nuotolinio stebėjimo tyrimų, mes ieškoti daugiau praktinių ir efektyvių sprendimų energetikos ir aplinkosaugos problemas ir dabar, kad pasaulyje geriau ir tvarų gyvenamąją aplinką visiems žmonėms.... [-]

Taivanas Hsinchu
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba