MASTERSTUDIES

Palyginti magistro studijų programas - Architektūros analizės studijos

Gauti meistras 's laipsnis yra puiki galimybė asmenims, kurie nori toliau studijuoti baigusi bakalauro ' s programą arba profesionalams, ieškantiems karjeros pokyčius. Yra daug dieninio ir neakivaizdinių programų, kurios gali nutiesti kelią į aukštus mokėjimo galimybes.

Kas yra tikrasis 's architektūros Analytics "? Šis laipsnis tipas rengia asmenims patekti į darbo pasaulį kaip kompetentingų architektų. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas prasmingai inžinerinių disciplinų, reikalingų statyti vizualiai malonus dar foundationally garso struktūrą. Studentai sutelkti dėmesį į dizaino ir matematinių principų, todėl jie gali suprasti kiekvieną kūrimo procesą etapą. Jie gali išmokti projektuoti gyvenamuosius namus, komercines dangoraižius ir pramonės įrenginiai.

Asmenys, baigę magistro 's architektūros Analytics kurti stiprią kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius.Jie išmokti strategiškai taikyti pagrindinių inžinerijos principus siekiant patenkinti klientų lūkesčius, kurie gali būti labai naudingi būsimai karjerai. Jie taip pat gali išmokti būti veiksmingos lyderiai, galintys perduoti šias funkcijas ir motyvuoti komandos narius.

Iš pagrindinio 's laipsnį kaina svyruoja priklausomai nuo institucijos. Kaina taip pat priklauso nuo programos trukmės; Dauguma programų paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų baigti. Būsimieji studentai gali kreiptis į administracinį biurą institucijų jie 're domina sužinoti daugiau.

Yra daug galimybių prieinama absolventų magistro 's architektūros Analytics ". Dauguma patekti į darbo rinką kurti pažangiausius pastatus klientams, įskaitant tvarių pastatų, kurie naudoja ekologiškas technologijas. Yra vietų laisvų statybos, gamybos, valdymo ir konsultavimo sektoriuose. Užduotys apima vadovavimą projektams, audito pastatus ir plėtoti kodą ir įstatus.

Institucijų visame pasaulyje pasiūlyti šį laipsnį tipą. Studentai gali pasirinkti imtis kursus internetu ar miesteliu, priklausomai nuo jų profesinius tikslus ir pageidavimus. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

1 Rezultatai Architektūros analizės studijos Filter

Inžinerinės lyderystės inžinerijos magistras aukštų pastatų statybose

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Vadybos kursai
Vas. 2021
<
Dieninės
<
12 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Inžinerinio vadovavimo meistras (MEL) didelės talpos pastatuose yra skirtas inžinieriams ir architektams, norintiems pakeisti statybos sektorių.

Skaityti daugiau