MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Architektūros studijos - jungtinėse Amerikos Karlskrona Švedijoje - 2020

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Tam kad nauja pastato struktūra atitiktų visus keliamus techninius bei estetinius reikalavimus, architektai privalo ypatingai gerai išmanyti savo sritie subtilybes. Architektūros specialistai darbo metu paprastai kuria pastatų brėžinius bei dirba su tiksliais jų išmatavimais.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Karlskrona miestas gyvena Švedijos karinio jūrų laivyno bazę. Jis įsikūręs į Blekinge County. Karlskrona turi daugiau nei 30.000 gyventojų. Jis gyvena Blekinge technologijos institutas.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Architektūros studijos - jungtinėse Amerikos Karlskrona Švedijoje - 2020

1 Rezultatai Architektūros studijos, Karlskrona Filter

Magistrantūros programa erdvinio planavimo (60 kreditų)

Blekinge Institute of Technology
Magistras
31 Rgp. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Įgysite gilų supratimą apie teritorijų planavimą ir daugiadalykius projektus. Suprasti ir planuoti būsimą teritorijų planavimo poveikį žmogui ir aplinkai.

Skaityti daugiau