MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Architektūros studijos - Centrinėje Amerikoje ir Karibuose - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Architektūra tai verslas, kuriame dirbantys specialistai kuria pastatų ar erdvių dizaino planus ir rūpinasi jų įgyvendinimu. Architektūros specialistai naudojasi įvairiomis technologijomis, materijomis bei gamtos suteikiamais ištekliais tam, kad efektyviausiai sukurtų savo paskirtį geriausiai atitinkančius pastatų dizainus.

Centrinė Amerika yra pagrindinis geografinio regiono Amerikoje. Tai piečiausias, isthmian dalis Šiaurės Amerikos žemyne, kuris jungia su Pietų Amerikos į pietryčius.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Architektūros studijos - Centrinėje Amerikoje ir Karibuose - 2020

2 Rezultatai Architektūros studijos, Centrinė Amerika ir Karibai Filter

Magistro planavimas

University of Puerto Rico - Río Piedras
Magistras
<
Dieninės
Ispanų
Universiteto miestelis

Magistrantūros planavimo mokykla suteikia magistrantūros planavimo profesinį išsilavinimą, akcentuodama miestų ir teritorijų planavimą, gamtinių išteklių ir aplinkos planavimą ...

Skaityti daugiau

Master of Architecture

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
Magistras
<
Dieninės
<
4&nbsp;-&nbsp;7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

The Master of Architecture degree program is intended to provide our graduates with the requisite educational background and practice experience to enter the profession of arc ...

Skaityti daugiau