Filter
Magistro laipsniai
Italija Rome Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Architektūros studijos - in Rome Italija 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra skirstoma į kelias kategorijas, kurios priklauso nuo skirtingų stilių.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Tiems, kurie domisi studijomis sostinė su turtingu paveldu, Roma yra tinkama vieta. Ji turi skiriamąjį universitetus, pavyzdžiui, Romos universiteto, kuris suteikia studijų programų disciplinų, pavyzdžiui, istorijos ir inžinerijos įvairovė. Šis miestas yra taikus ir puikiai gyventi.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Architektūros studijos - in Rome Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Rome

Quasar Design University in Rome

Į Virtuali architektūra, kuri buvo vykdoma nuo 1999 nuolat atnaujinama, atsižvelgiant į metodų ir programinės įrangos, kuri geriausiai reaguoti į vizualizacija ir tikrini ... [+]

Master Virtuali architektūra

Į Virtuali architektūra, kuri buvo vykdoma nuo 1999 nuolat atnaujinama, atsižvelgiant į metodų ir programinės įrangos, kuri geriausiai reaguoti į vizualizacija ir tikrinimas poreikius Mokytojau, rengia operatorius architektūros srityje (architektai, dizaineriai, inžinieriai, matininkams ir giminiškų profesijų specialistai ) vizualizuoti projektus 3D grafika, parengti tinkamiausią įgyvendinimo metodą kiekvienam projekto tipui ir naudojant CAD 2D ir 3D programas ir po gamybos ir animacija metodus. Galutinis produktas yra ypač sudėtingas ir, priklausomai nuo ketinimo, pasiekia bendrą photorealism.

Erdvė ir medžiagos atsiskleisti ir įkūnyti architektūrinę idėją. Šviesos tampa svarbu sintezė, medžiagos yra pritaikytos ir keičiamasi, virtualus tampa galingu įrankiu gryno eksperimentams. Dizaineris įsivaizduoja ir patikrina, analizuoja ir tyrinėja, identifikuoja su ir matuoja savo idėjas galiojimą, numatyti jų įgyvendinimą. Rezultatas formuoja pažangiausias būdas statinio ir dinaminio ryšio projekto naudojant labiausiai up-to-data kompiuterinės grafikos technologijas.... [-]

Italija Rome
March 2020
Ištęstinės
1 - 1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba