Filter
Magistro laipsniai
Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Architektūros studijos - in Sharjah Jungtiniai Arabų Emyratai 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Architektūros specialistai yra reikalingi ne tik tam, kad užtikrintų estetinę naujo pastato ar erdvės dizaino vertę, bet ir atsižvelgtų į teisinius statybos reikalavimus bei techninius pastatų saugos nurodymus.

Jungtiniai Arabų Emyratai yra iš septynių Emyratų federacijos rytinėje pusėje Arabijos pusiasalyje, prie įėjimo į Persijos įlanką. Daug darbo jėgos JAE yra užsienio emigrantų - taigi šalies 's gyventojų makiažas yra tokia įvairi, su Emyratai piliečių Būdamas savo šalyje mažuma.

Šardža yra vienas iš Emyratų, sudarančių Jungtinius Arabų Emyratus talpinimas maždaug 800,000 gyventojų. Ji yra klasifikuojama kaip trečia pagal dydį emyratas ir tik tam, kad žemės, ant Persijos įlankos ir Omano įlankos. Ji universitetų kompiuterio per siūlanti įvairias programas.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Architektūros studijos - in Sharjah Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Sharjah

Laipsniai
Vieta
Jungtiniai Arabų Emyratai
Sharjah
Studijų tipas
Tempas
American University of Sharjah

Mūsų magistras urbanistikos (MUP) yra visiškai akredituota Komisijai akademinio akreditacijos Švietimo aukštojo mokslo reikalų skyriaus ministerijos ir dėsto tarptautinės ... [+]

Kadangi pirmasis profesionalaus tokio tipo programa į JAE, mūsų Master Miestų planavimo laipsnį rengia kvalifikuotus specialistus ir vadovus planuojant ir tvarkant miesto plėtrą.

Mūsų unikali programa yra įsipareigojusi kūrimo, sklaidos ir taikymo įvairių sričių žinių apie miestų planavimo srityje. Mūsų programa teikia profesionalias vyrų ir moterų su žymiais, specializuotos pakopos išsilavinimą, kuris leidžia jiems atlikti vadovavimo vaidmenis tvarkant miesto augimą, skirdamas urbanizacijos politiką ir skatinant socialinį vystymąsi. Mes siekiame suteikti studentams su aukščiausiais etikos standartais, suderinamais su vertybėmis vietos kultūros parametrus, principus socialinio teisingumo ir rūpesčių aplinkos apsaugos ir tvarumo.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba