MASTERSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Architektūros studijos - in Sharjah Jungtiniai Arabų Emyratai 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Architektūros specialistai yra reikalingi ne tik tam, kad užtikrintų estetinę naujo pastato ar erdvės dizaino vertę, bet ir atsižvelgtų į teisinius statybos reikalavimus bei techninius pastatų saugos nurodymus.

Jungtiniai Arabų Emyratai yra iš septynių Emyratų federacijos rytinėje pusėje Arabijos pusiasalyje, prie įėjimo į Persijos įlanką. Daug darbo jėgos JAE yra užsienio emigrantų - taigi šalies 's gyventojų makiažas yra tokia įvairi, su Emyratai piliečių Būdamas savo šalyje mažuma.

Šardža yra vienas iš Emyratų, sudarančių Jungtinius Arabų Emyratus talpinimas maždaug 800,000 gyventojų. Ji yra klasifikuojama kaip trečia pagal dydį emyratas ir tik tam, kad žemės, ant Persijos įlankos ir Omano įlankos. Ji universitetų kompiuterio per siūlanti įvairias programas.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Architektūros studijos - in Sharjah Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

1 Rezultatai Architektūros studijos, Sharjah Filter

Meistras miestų planavimo (MUP)

American University of Sharjah
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras urbanistikos (MUP) yra visiškai akredituota Komisijai akademinio akreditacijos Švietimo aukštojo mokslo reikalų skyriaus ministerijos ir dėsto tarptautinės ir atskirti fakultetas. Su 11 kursų, kuriuos reikia baigti už laipsnį iš viso, mūsų programa gali būti imtasi dėl dieninių ar visu etatu.