MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Architektūros studijos Naujojoje Zelandijoje - 2020

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra skirstoma į kelias kategorijas, kurios priklauso nuo skirtingų stilių.

Naujoji Zelandija yra apsvaiginimo ir įvairios, natūralios grožio šalyje. Kiviai yra iš nacionalinių simbolių vienas ne tik - o kiti sidabro paparčio lapų ir Koru - bet ir pavadinimas Naujosios Zelandijos paprastai vadina save. Užsienio studentai turės mokėti visą mokslą ir savo gyvenimo išlaidas mokantis Naujosios Zelandijos institucijos.

Geriausios magistro studijos - Architektūros studijos Naujojoje Zelandijoje - 2020

2 Rezultatai Architektūros studijos, Naujoji Zelandija Filter

Architektūros mokslų magistras - MArchSc

Victoria University of Wellington
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
<
18 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Tapkite sukurtos aplinkos mokslo ekspertu ir padidinkite savo supratimą apie architektūros, inžinerijos, bandymų ir pastatų tyrimų sąsajas. Jūs ištirsite pastatų konstrukciją ...

Skaityti daugiau

Architektūros magistras (profesionalus)

Victoria University of Wellington
Magistras
22 Vas. 2021
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
01 Grd. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Pasiruoškite dirbti profesionaliu architektu. Išmėginkite savo dizaino įgūdžius, išugdykite savo sugebėjimą vizualiai ir trijose dimensijose mąstyti ir sužinoti, kaip geriausi ...

Skaityti daugiau