MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Architektūros studijos Rumunijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios magistro studijos - Architektūros studijos Rumunijoje - 2020

3 Rezultatai Architektūros studijos, Rumunija Filter

Integruota laipsnio (bakalauro ir magistro) architektūroje

Politehnica University Timisoara
Magistras
<
Dieninės
<
6 metai
Rumunų
Universiteto miestelis

Su 6 metų studijų laikotarpį, integruota bakalauro ir magistro laipsnį architektūra siūlo holistinį požiūrį į sudėtingų parametrų, apibrėžiančių architektūros praktika. Per 12 ...

Skaityti daugiau

Integruotos bakalauro ir magistro architektūra

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)
Magistras
<
Dieninės
<
6 metai
Universiteto miestelis

Tai Architektūra programa yra tiesioginis palikuonis pirmą Rumunijos aukštojo architektūros mokykla, įkurta 1892 metais.

Skaityti daugiau

Programe masterale la facultatea de urbanism

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)
MA
<
Dieninės
<
2 metai
Universiteto miestelis

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip Bologn ...

Skaityti daugiau