MASTERSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Architektūros studijos - in Berlin Vokietija 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Architektūra tai verslas, kuriame dirbantys specialistai kuria pastatų ar erdvių dizaino planus ir rūpinasi jų įgyvendinimu. Architektūros specialistai naudojasi įvairiomis technologijomis, materijomis bei gamtos suteikiamais ištekliais tam, kad efektyviausiai sukurtų savo paskirtį geriausiai atitinkančius pastatų dizainus.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Į Vokietijos rytus yra Brandenburgo, kuris yra iš 16 valstybių šalyje vienas. Ji turi išsaugoti gamtos apylinkes ir turintys apsaugos politiką, aplinkos reputaciją. Brandenburgo turi švietimo sistemą, kad turi patikimų universitetus ir kitas aukštojo mokslo institucijose.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Architektūros studijos - in Berlin Vokietijoje - 2019

1 Rezultatai Architektūros studijos, Berlin Filter

„Smart City Design“ meistras

Macromedia University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 semestrai Susisiekti su mokykla Vokietija Berlin + 1 daugiau

„Smart City Design“ magistro programa yra pritaikyta tam, kad padėtų studentams gerai suprasti strateginius ir operatyvius pažangių ir tvarių miestų projektavimo aspektus. Mokymo programa apjungia platų dizaino temų ir specializuotų kursų bei praktinių modulių apžvalgą, skirtą suteikti jiems gilias žinias apie miesto iššūkius, atitinkamus įrankius ir judrus projektavimo metodus, kartu ugdant novatorišką mąstymą ir verslo įgūdžius.