MASTERSTUDIES

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas magistro studijų programas - Audito studijos - Italijoje - 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Žmonės, kurie mėgsta dirbti su skaičiais ir vertinančių įmonių gali tekti studijuoti auditą. Šios klasės gali būti apskaitos studijų programą arba atskiras dėmesys studijų dėl būsimo audito karjeros dalis.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Nuotolinis mokymas Geriausios magistro studijų programos - Audito studijos - Italijoje - 2021

1 Rezultatai Audito studijos, Italija, Nuotolinis mokymas Filter

Finansų ir kontrolės bei finansinių technologijų vykdomasis magistras 4.0

w.academy
Magistras
Spal. 2021
<
1228 valandos
Italų
Internetinės

Krizinė situacija susiklostė finansų pasaulyje ir paveikė visą realiąją ekonomiką, didindama netikrumą ir riziką. Todėl įmonės yra priverstos susidurti. Dinamiškos ir netaisyk ...

Skaityti daugiau