MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Šventasis Peltenas Austrija 2020/2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Austrija, oficialiai Austrijos Respublika, yra federacinė respublika ir išėjimo į jūrą šalis maždaug 8.470.000 žmonių Centrinėje Europoje.

Miesto infrastruktūra sparčiai augo, ir tai lėmė ir ekonomikos augimui švietimo patalpų ir centrų. Kai kurie iš šių objektų yra Šv Pölten University of Applied Sciences, Filosofinis teologijos universitetas ir daugelis kitų.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Šventasis Peltenas Austrijoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Taikomųjų tyrimų ir inovacijų magistras kompiuterių moksle

St. Pölten University of Applied Sciences
Magistras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Anglų kalbos magistrantūros programa rengia ekspertus profesinei veiklai pramonės ir tyrimų sąsajoje. Šios programos absolventai, turintys gilių žinių apie taikomuosius inform ...

Skaityti daugiau

Kibernetinio saugumo ir atsparumo magistras

St. Pölten University of Applied Sciences
Magistras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Didelė priklausomybė nuo skaitmeninių technologijų visose gyvenimo ir verslo srityse reikalauja saugių ir atsparių informacijos ir ryšių sistemų. Mūsų naujoji anglų kalbos mag ...

Skaityti daugiau