MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Laxenburg Austrija 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Austrija suartinti studentus į šios šalies įvairovę 's "puikus " kultūros. Austrija yra puikus studijų užsienyje pasirinkimas studentams, turintiems vokiečių kalba interesus.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Laxenburg Austrijoje 2021

Rezultatai Filter

Tarptautinis magistras kovos su korupcija atitikties ir kolektyvinių veiksmų (IMACC)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Magistras
Magistras
18 Spal. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
31 Rgp. 2021
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Tarptautinis magistras kovos su korupcija atitikties ir kolektyvinių veiksmų (IMACC) yra pirmoji magistro programa, specialiai sukurta kovai su korupcija ir kolektyvinio veiks ...

Skaityti daugiau

Meistras kovos su korupcija studijose (MACS)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Magistras
Magistras
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

IACA yra pirmoji tarptautinė organizacija ir švietimo įstaiga, teikianti pasaulinę antrosios pakopos studijų programą, skirtą kovai su korupcija ir atitikčiai: MACS. MACS susi ...

Skaityti daugiau