$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti magistro studijų programas - Bankininkystė Moldovoje - 2023

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuo… Skaityti daugiau

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Su bankininkystės magistro laipsnį, studentai turės ištirti svarbius aspektus bankininkystės, pavyzdžiui, rizikos analizę, investicijų, apskaitos, įmonių finansų, ir daugelis kitų. Kvalifikuoti specialistai su magistras Bankininkystė ir toliau yra didelė paklausa.

Yra kelios valstybinės ir privačios aukštosios mokyklos Moldovoje ir augantis studentų skaičius. Įsikūręs kelių kultūrų kryžkelėje, Moldova yra ideali vieta studentams, kurie tikisi padidinti savo supratimą apie kultūrinius skirtumus ir sklandumą vienoje iš romanų kalbų.  

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Moldovoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Academia de Studii Economice din Moldova
Kišiniovas, Moldavija

Finansų mokymai turi platų galimybių spektrą, o norint sėkmingai karjerai reikalingi kokybiški mokymai, kuriuos gali pasiūlyti tik aukščiausias universitetas.

Finansų mokymai turi platų galimybių spektrą, o norint sėkmingai karjerai reikalingi kokybiški mokymai, kuriuos gali pasiūlyti tik aukščiausias universitetas. -
Magistras
Rumunų