Filter
Magistro laipsniai
Azija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Bendroji vadyba - Azija - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Bendrosios vadybos studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studijas baigusiems studentams gali pasitarnauti pradėjus dirbti įvairiausiose verslo srityse. Būtent šių studijų metu studentai ne tik ypatingai išsamiai nagrinėja verslo vadybos ir su ja glaudžiai susijusių disciplinų teorijas, bet ir lavina savo lyderystės, komunikacijos, kritinio mąstymo, o taip pat ir problemų sprendimų įgūdžius.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Bendroji vadyba - Azija - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Bendroji vadyba, Azija

Kitos šios studijų srities programos:
Northern (Arctic) Federal University

Kapitono programos tikslas: mokymo kvalifikuotų vadybininkų, kurie gali kurti ir valdyti gamybą su Arkties iššūkius ... [+]

Magistro programa - Gamybos valdymas Vieta studijų: institutas, Ekonomikos ir vadybos (IEiU) Šiaurės (Arctic) federalinis universitetas pavadintas po to, kai MV Lomonosovo, Archangelskas, Rusija Išsilavinimas: Magistras

Kvalifikacija absolventas: magistro inžinerijos ir technologijos Kapitono programos tikslas: mokymo kvalifikuotų vadovų, kurie gali kurti ir valdyti gamybą su Arkties regiono problemas. Programa yra grindžiama mokslinių tyrimų galimybes, organizavimo ir praktine patirtimi sprendžiant ekonomines problemas, įskaitant pramonės ir investicijų potencialą plėtrai. Savybės:

integracija į ugdymo procesą modernių mokymo metodų, pažangių informacinių technologijų, remiantis integruotomis techninių sprendimų; inovatyvių mokymo metodų ir technologijų, kurių tikslas ne iš kūrybingas, analizės ir vadovavimo savybių studentams plėtrai: Projektai įmonių, atveju metodas, verslo žaidimai ir verslo imitavimo mokymo; iš moduliariškumo programos naudojimas leidžia sukurti atskirus trajektorijas mokymo studentams, įskaitant studentai gali dalyvauti tarptautinės akademinio mobilumo programose. ... [-]
Rusija Arkhangelsk
Rugsėjis 2019
Rusijos
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Ši magistrantūros programa skirta padėti studentams sistemingai suprasti ir kritiškai vertinti įvairias paradigmas, metodus ir tyrimų paradigmus verslo vadyboje. Tai padė ... [+]

Vadybos magistras (moksliniai tyrimai)apžvalga

Ši magistrantūros programa skirta padėti studentams sistemingai suprasti ir kritiškai vertinti įvairias paradigmas, metodus ir tyrimų paradigmus verslo vadyboje. Tai padės mokiniams suvokti reikiamus veiksnius, kad būtų galima atlikti aukštos kokybės tyrimus ir visą procesą nuo įgyvendinimo iki užbaigimo. Studentai bus įtraukti į Didžiosios Britanijos 西交利物浦大学 ir mokysis 西交利物浦大学 .

Bendras šios magistro programos tikslas yra plėtoti gerai apmokytą, labai konkurencingą ir gebančią taikyti mokslinių tyrimų įgūdžius valdymo mokslinių tyrimų talentams atitinkamose praktikos srityse.

... [-]
Kinija Suzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba