Filter
Magistro laipsniai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Bio-mokslų studijos - Europa - 2019/2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Bio-mokslų studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Bio-mokslų studijos, Europa

Swansea University

„MRes in Biosciences“ suteikia jums ekspertų tyrimų mokymus, įtrauktus į mūsų pasaulinės klasės tyrimų grupes, integruotus į vieną ar daugiau iš mūsų „Biosciences“ tyrimų ... [+]

Kurso apžvalga

„MRes in Biosciences“ suteikia jums ekspertų tyrimų mokymus, įtrauktus į mūsų pasaulinės klasės tyrimų grupes, integruotus į vieną ar daugiau iš mūsų „Biosciences“ tyrimų temų. Jūs gausite naudos iš mūsų specialistų galimybių pakeliui į mokslinio tyrimo tikrąjį išskirtinumą.

Mūsų specialistų paslaugos apima:

pagal užsakymą suprojektuotas 12,5 mln. svarų pakrančių tyrimų laivasunikalus Tvarių vandens tyrimų centraspažangios skaičiavimo priemonės su aukščiausios klasės grafikos darbo stotimispritaikytas elgesio ir ekologijos laboratorijų įrenginiamstam skirtose molekulinės ekologijos ir endokrinologijos įstaigose bei laboratorijose... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba