MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Biologija Kazachstane - 2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Biologijos pagrindų studijų programos gali atverti kelius tolimesnėms farmacijos ar medicinos akademinėms studijoms. Be to, biologijos akademines studijas dažnai pasirenka ir tie studentai, kurie siekia karjeros švietimo srityje ir nori mokyklose dėstyti vieną iš gamtos mokslų akademinių dalykų.

Kazachstanas, oficialiai Kazachstano Respublika yra Centrinėje Azijoje šalis, su savo mažesnė dalis į vakarus nuo Uralo upės Rytų Europoje.

Geriausios magistro studijos - Biologija Kazachstane - 2021

2 Rezultatai Biologija, Kazachija Filter

M.Sc. biologijos mokslų ir technologijų srityje

Nazarbayev University
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Biologijos mokslas visame pasaulyje pripažįstamas kaip ryški, kylanti studijų sritis. Biologijos mokslų ir technologijų magistro laipsnis suteikia puikų mokymą orientuotos dis ...

Skaityti daugiau

Meistras biologijoje

Ualikhanov University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Rusijos
Kazachų
Universiteto miestelis

Magistro programa siūlo teorinius ir praktinius gyvųjų organizmų ir jų sąveikos su įvairiomis aplinkomis tyrimus. Programos tikslas - suteikti studentams gilių žinių apie biol ...

Skaityti daugiau