MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Chemija Austrijoje - 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Chemija - tai mokslo šaka susijusi su tam tikrų materijų struktūros, sandaros ir savybių studijomis. Chemijos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairias chemines sandaras ir cheminių elementų reakcijas su kitais elementais, jie taip pat studijuoja ir atomų bei molekulių sandaras.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Geriausios magistro studijos - Chemija Austrijoje - 2021

2 Rezultatai Chemija, Austrija Filter

Tarptautinis mokslų, chemijos ir fizikos mokslų magistras

University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials
MSc
<
Dieninės
<
3 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų visuomenė šiuo metu susiduria su dideliais iššūkiais energetikos, medicinos, ekologijos, statybos ir transporto srityse. Siekiant tolesnių pažangos šiose pagrindinėse sri ...

Skaityti daugiau

Polimero chemijos magistro laipsnis

Johannes Kepler University Linz
Magistras
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Politikos chemijos magistro programa "JKU Lincas" yra išsami magistrantūros studijų programa.

Skaityti daugiau