MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Chemija - jungtinėse Amerikos Apvaizda Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Chemija - tai mokslo šaka susijusi su tam tikrų materijų struktūros, sandaros ir savybių studijomis. Chemijos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairias chemines sandaras ir cheminių elementų reakcijas su kitais elementais, jie taip pat studijuoja ir atomų bei molekulių sandaras.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Apvaizda yra Rhode Island, JAV. Dėl ligoninių skaičių ir aukštojo mokymo įstaigos, ekonomika Providence dabar paslaugų, kurios pagrįstos. Nuo miesto kultūra yra tas pats kaip Rhode Island kultūrą. "

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Chemija - jungtinėse Amerikos Apvaizda Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

1 Rezultatai Chemija, Apvaizda Filter

Kietųjų dalelių tyrimų mechanika

Brown University School of Engineering
Magistras
Anglų

Kietųjų medžiagų mechanika yra inžinerijos mokslas, kuris yra esminis mechaninės, civilinės, konstrukcinės ir aviacijos inžinerijos praktikoje; jis taip pat tiesiogiai susijęs ...

Skaityti daugiau