MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Chemija Pietų Afrikoje - 2021

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Chemijos, kaip akademinio mokslo, pradininko Francis Bacon dėka, kasmet daugybė viso pasaulio studentų renkasi chemijos mokslo akademines studijas. Būtent jis kartu su grupe kitų Oksfordo mokslininkų pertvarkė senąsias alchemijos tradicijas ir sukūrė daug labiau disciplinuotą chemijos akademinį mokslą.

Šalis, esanti į pietinėje Afrikoje, Pietų Afrika, turi turtingą kultūrą, kad jūs niekada negali gauti pakankamai, o turistinis arba studijuoti čia. Kalbos čia yra Būrai ir anglų kalbomis, taip pat olandų. Miesteliu gyvenimas didžioji Pietų Afrikos universiteto, University of Johannesburg ar bet kurios kitos universitete bus galvoje pučia. Jums patinka bendrauti su Bantuş čia ir atogrąžų klimato regione.

Geriausios magistro studijos - Chemija Pietų Afrikoje - 2021

2 Rezultatai Chemija, Pietų Afrikos Respublika Filter

Nanomokslo magistras

University of Johannesburg
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Pagrindinis nanomokslų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus t ...

Skaityti daugiau

MPhil / Chemijos Magistrantūra (disertacija)

University of Johannesburg
Magistras
Sau. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Pagrindinis chemijos magistrantūros disertacijos, susijusios su kursiniais darbais, tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant k ...

Skaityti daugiau