Filter
Magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 magistro studijų programas - Darbo santykių studijos

Magistro laipsnis yra gautas po studentas baigia specialius modulius ir reikalavimus, dažnai įskaitant rašytinį disertacijos ar projekto pristatymas. Šios programos gali būti nukreiptos į studentų, atvykstančių tiesiai iš bakalauro programą arba į specialistų, kurie siekia pagerinti savo galimybes įsidarbinti.

 

Su iš meistrų programų apskritai supratimo, vienas gali paklausti: "Kas yra darbo santykių magistras?" Šios programos paprastai apima tokias temas, kaip žmogiškųjų išteklių valdymo, darbo santykių, darbuotojų plėtrai, dėl išmokų darbuotojams planus, darbo ir plėtros darbo teisė, personalo ir mokymo, kolektyvinių derybų įgūdžiai ir techninė tyrimas socialinės sąveikos. Šios temos yra pridėta susijusių įgūdžių kūrimo ir taikymo įvairiomis temomis.

 

Studentai Programų mėgautis daug privalumų, tokių kaip galimybė dirbti su asmenimis, kurie jau sėkmingai praktikuojančių šiuos įgūdžius ir instruktoriai, kurie tampa ekspertai pramonei. Tuo baigimo, studentai yra gerai pasirengę su aukšto lygio užimtumo. Jie turi įgūdžių, reikalingų profesinės integracijos ir dabartinių ir būsimų darbo rinkos politiką, sustiprina gebėjimą suvokimo procesų spręsti problemas ir sukurti sprendimus.

 

Iš lankyti šias programas išlaidos gali turėti įtakos daug dalykų, pavyzdžiui, kurioje mokyklos yra. Kadangi šios institucijos yra visame pasaulyje, suinteresuotas asmuo turėtų susisiekti tiesiogiai su mokyklos konkrečios informacijos.

 

Po universiteto baigimo, asmenys, baigę šią programą, dažnai gali judėti tiesiai į darbo vietų, tokių kaip žmogiškųjų išteklių direktorių, žmogiškųjų išteklių vadybininkas, kompensavimo ir išmokų vadybininkas, sutarties derybininkai, ir darbo santykių vadovams. Kitos karjeros atsakomybė gali apimti įvairovę darbo vietoje ar tarptautines darbo santykiais valdymą. Su šios pažangios laipsnį, absolventams rasti pozicijas su vietos įmonėmis arba su tarptautinėmis korporacijomis.

 

Jei esate suinteresuoti dalyvauti užimtumas santykių magistro programos, užpildykite vieną ar daugiau iš švino formų mūsų programos sąrašą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Other options within this field of study:

4 Results in Darbo santykių studijos

CEREM

Šios programos tikslas yra ne tik techninių žinių, bet ir perteikti mokyti studentus įgūdžių ir požiūrių, būtinų ... [+]

Šios programos tikslas yra ne tik techninių žinių, bet ir perteikti mokyti studentus, įgūdžių ir požiūrių, būtinų atlikti valdymo funkcijas aukščiausiu lygiu, derinant teoriją ir praktiką ir palengvina mokymąsi patirtimi, su siekiant gauti iš verslo pasaulio apžvalga.

Cerem perteikia aukštesnįjį mokymą, siekiant išlaikyti aukštą kokybės lygį per puikią komandą mokytojų ir dėstytojų, kurie yra aktyvūs specialistai ir specialistai, savo atitinkamose techninėse srityse.

Daugiau nei 175.000 studentų yra pabuvoję mokykloje akredituota kokybės, aukštos kokybės ir praktiškumo turinio ir mokymo sistemą, siūloma online režimu naudojant naujausias elektroninio mokymosi technologijas.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Dieninės
9 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Divulgazione Dinamica

Tarptautinės magistrantūros žmogiškųjų išteklių ir užimtumo (italų-ispanų) leidžia specializuotis jų mokymą augančios srityje mūsų gamybos sistema ... [+]

Tarptautinės magistrantūros žmogiškųjų išteklių ir užimtumo (italų-ispanų)

&nbsp

Tarptautinės magistrantūros žmogiškųjų išteklių ir užimtumo (italų-ispanų) leidžia specializuotis jų mokymą augančios srityje mūsų gamybos sistemos, socialinį požiūrį. Informacijos atskleidimas dinamika siūlo šią laipsnį patenkinti didėjančią paklausą vidaus ir tarptautinių specialistų specializuotų ir gerai parengta remiantis interlingual ir kultūrų, kad būtų išspręsti visi kontekste vis labiau įgauna globalinį poreikius.

&nbsp

&nbsp

TURINYS:

&nbsp

1. DARBO RINKA - Užimtumo ir mokymo politiką - Dėl mūsų šalies darbo jėgos charakteristikos XX a. pabaigoje, atsižvelgiant į naujų technologijų ir naujų užimtumo šaltinių ... [-]

Ispanija Seville
September 2019
Ištęstinės
600 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifika ... [+]

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifikacija toliau teikti studentui galimybę parodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologiją ir tyrimų procese ir išvados.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentas, kuris yra turėti BCom pagyrimu kvalifikacija NQF 7 arba 8 lygis gali būti taikomos. Iš Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti studento priėmimo į magistro kvalifikaciją, jei mano thet studento mokslinio darbo patirties nepakanka.

Trukmė programos Dieninis: 1 metai minimalią, maksimalią 2 metų Neakivaizdinės: 2 metai minimalus, maksimalus 3 metų Kontaktiniai duomenys ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)

Pramonės ir darbo santykių magistras siūlo Tarptautinio darbo organizavimo mokymo centras, bendradarbiaudamas su Turino universitetu. Šios programos įgyvendinime dalyvaus ... [+]

TIKSLAIBendrasis tikslas

Pramonės ir darbo santykių magistras (MIER) siekia kurti specializuotas daugiadalykes žinias pramonės ir darbo santykių srityje palyginamąja prasme. Tai suteiks dalyviams teorinį ir praktinį supratimą apie pramonės ir darbo santykių sistemas pasaulyje, atsižvelgiant į naujausius pokyčius ir tendencijas pagrindinėse ekonominėse geografinėse srityse.

Be to, jis pasiūlys daugybę mokymosi situacijų, kuriose dalyviai gali patobulinti savo analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius.

Konkretūs tikslai

Mokytojo pabaigoje dalyviai galės:

apibūdinti pramonės ir darbo santykių sistemas lyginamuoju požiūriu;taikyti priemones ir metodikas, skirtas veiksmingiems darbo ir valdymo santykiams įvairiuose ekonomikos lygiuose, nuo įmonių iki nacionalinio ir tarptautinio lygio;konsultuoja vyriausybę, darbdavių ir darbuotojų atstovus pramonės ir darbo santykių klausimais.kritiškai supranta teorinius požiūrius ir analizuoja jų taikymą, norint pasiekti veiksmingų pramonės ir darbo santykių strategijų.taikyti daugiadisciplines žinias sprendžiant su darbo santykiais susijusius sprendimus. Santykių klausimai.atstovauti darbdaviams ar darbuotojams, kurie yra susiję su darbo santykiais, įskaitant derybas, vertimą žodžiu ir kolektyvinių sutarčių administravimą.padėti darbdaviams ar darbuotojams taikyti taikinimo / tarpininkavimo procedūras.DALYVIŲ PROFILIS IR ĮVYKIMO REIKALAVIMAI... [-]
Italija Turin
October 2019
Dieninės
3 - 3 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba