MASTERSTUDIES

Darbo santykių studijos Europoje 2020

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

DARBUOTOJŲ SANTYKIAI specialistai dirbti žmogiškųjų išteklių valdymo kontekste geriausiai valdyti nuomos, plėtros, išsaugojimą ir kompensacijos darbuotojams. Atsižvelgiant į įmonės poreikius, jie dirba parengti ir taikyti politiką, kurios prilimpa prie dabartinių teisės ir sutarčių nuostatomis, taip pat naudinga ši organizacija ir jos talentą.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Darbo santykių studijos Europoje 2020

2 Rezultatai Darbo santykių studijos, Europa Filter

Personalo vadybos magistras

MELIUSform Business School
Italija, Roma + 2 Daugiau
Vadybos kursai
23 Nov 2019
<
Ištęstinės
<
7 mėnesiai
22 Nov 2019
Italų
Su bendrabučiu

„MELIUSform Executive Master“ Personalo departamente, dabar jau 30-ame leidime, buvo sukurtas siekiant suformuoti žmogiškųjų išteklių specialistus, galinčius efektyviai veikti ...

Skaityti daugiau

Pramonės ir darbo santykių magistras

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Italija, Turinas + 2 Daugiau
Vadybos kursai
20 Jan 2020
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Dieninės
<
3 mėnesiai
01 Sep 2019
Anglų
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Su bendrabučiu
Internetinės

Pramonės ir darbo santykių magistro programą siūlo Tarptautinis TDO mokymo centras bendradarbiaujant su Turino universitetu. Įgyvendinant šią programą dalyvaus keletas pagrind ...

Skaityti daugiau