Magistro programos Dominikos Respublikoje

Peržiūrėti 3 Geriausias Magistro programas Dominikos Respublikoje - 2018

Magistras

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Studijos aukštojo mokslo Dominikos Respublikos gana prieinamą variantą viena iš šalių trhee didelių universitites, ty: Pontificia Universidad Catolica Madre m Maestro, Universidad Autónoma de Santo Domingas ir Universidad Centrinis del Este.

Jau šiandien pradėkite savo magistro studijas Dominikos Respublikoje - 2018

Skaityti Daugiau

Master of Business Administration (Dual degree with Creighton University)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Su bendrabučiu Dieninės 20 mėnesių January 2019 Dominikos Respublika Santjagas Santo Domingo + 1 daugiau

[+]

Todėl,

[-]

MBA Programos Draudimo

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Dominikos Respublika Santjagas Santo Domingo + 1 daugiau

Pastaraisiais metais, Dominikos draudimo sektorius patyrė reikšmingų pokyčių ir susižavėjimo augimą. Tai buvo susiję su didelių bendrovių, tarptautinių brokeriai ir draudimo Derintojų siekiančių mūsų šalyje pasiūlymas pasaulinės klasės paslaugų dalyvavimą. [+]

Presentación

Pastaraisiais metais, Dominikos draudimo sektorius patyrė reikšmingų pokyčių ir susižavėjimo augimą. Tai buvo susiję su didelių bendrovių, tarptautinių brokeriai ir draudimo Derintojų siekiančių mūsų šalyje pasiūlymas pasaulinės klasės paslaugų dalyvavimą. Štai kodėl reikalingas specializuotas akademinio mokymo Žmogiškųjų išteklių draudimo srityje; specialistų įgūdžių, kad jie galėtų veiksmingai spręsti sektoriaus iššūkius.

Siekiant mokyti ekspertus į plotą, Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra "sukūrė MBA draudimo programa. Tikslas yra mokyti reikalingų žmogiškųjų išteklių analizei, projektavimas, įgyvendinimas ir efektyviai programos valdymo nuosavybės ir asmens draudimą, finansų, verslo ir namų ūkio sektoriuose; specialistai, galintys spręsti ir spręsti daugiafunkciniam požiūriui į problemų, susijusių su projektavimo ir valdymo draudimo programas.... [-]


MA Aukštos Finansų Valdymo (dvigubas Laipsnis)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Su bendrabučiu Dieninės 20 mėnesių January 2019 Dominikos Respublika Santjagas Santo Domingo + 1 daugiau

Magistro programa Upper finansų valdymas yra skirta finansų specialistų pramonės, prekybos, paslaugų sektoriaus ir finansų maklerio įmonių pavadinimai. [+]

Dvivietis laipsnis su Université Montesquieu Bordeaux IV (savo laipsnių) ​

Presentación

Programos Kandidatas High Finansų valdymas Ji yra skirta finansų specialistų pramonės, prekybos, paslaugų sektoriaus ir finansų maklerio įmonių pavadinimai.

Patirtis apima gilinti registravimo, gamybos ataskaitas procesų supratimą ir palyginti skirtingus apskaitos sistemas.

Be to, strateginis valdymas, įmonių susijungimai ir įsigijimai, taip pat temos įtrauktos į mokymo programas, taip pat buvo atsižvelgta į programos į regúlatenos elementai finansinių sandorių ir fiskalinės kilmės.

Kaip ir kitose magistrantūros programose PUCMM, buvo įtraukta empiriniai elementai. Kiekybiniai metodai sprendimų priėmimo versle išplėsti analizės įrankių arsenalą už finansų rinkų tyrimą.... [-]