$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti magistro studijų programas - Ekonomika Moldovoje - 2023

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia išmoksta skirti mikro bei makro ekonomikos subtilybes, o taip pat gilinasi ir į skirtumus tarp pozityvios bei normatyvinės ekonomikos. E… Skaityti daugiau

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia išmoksta skirti mikro bei makro ekonomikos subtilybes, o taip pat gilinasi ir į skirtumus tarp pozityvios bei normatyvinės ekonomikos. Ekonomikos studentai taip pat išsamiai nagrinėja tokius studijų dalykus kaip ekonomikos teorija bei taikomoji ekonomika.

Yra kelios valstybinės ir privačios aukštosios mokyklos Moldovoje ir augantis studentų skaičius. Įsikūręs kelių kultūrų kryžkelėje, Moldova yra ideali vieta studentams, kurie tikisi padidinti savo supratimą apie kultūrinius skirtumus ir sklandumą vienoje iš romanų kalbų.  

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Moldovoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Moldova University Of European Studies
Kišiniovas, Moldavija

Nesvarbu, ar esate studentas, ar potencialus studentas Europos studijų universitete Moldovoje, esate laukiami Ekonomikos fakultete.

Nesvarbu, ar esate studentas, ar potencialus studentas Europos studijų universitete Moldovoje, esate laukiami Ekonomikos fakultete. -
Magistras
Anglų, Rumunų, Rusijos