$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti magistro studijų programas - Ekonomikos studijos Moldovoje - 2023

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja abiejų mikro ir makro ek… Skaityti daugiau

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja abiejų mikro ir makro ekonomikos teorijos ir praktikos subtilybes. Tad šių studijų metu studentai aiškinasi kaip individų, bendrovių bei valstybių ekonominiai veiksmai paveikia bendrąsias ekonomines tendencijas. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokias studijų specialybes kaip viešoji politika, verslo ekonomika ar vartotojų elgsena.  

Yra kelios valstybinės ir privačios aukštosios mokyklos Moldovoje ir augantis studentų skaičius. Įsikūręs kelių kultūrų kryžkelėje, Moldova yra ideali vieta studentams, kurie tikisi padidinti savo supratimą apie kultūrinius skirtumus ir sklandumą vienoje iš romanų kalbų.  

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Moldovoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Academia de Studii Economice din Moldova
Kišiniovas, Moldavija

Finansų mokymai turi platų galimybių spektrą, o norint sėkmingai karjerai reikalingi kokybiški mokymai, kuriuos gali pasiūlyti tik aukščiausias universitetas.

Finansų mokymai turi platų galimybių spektrą, o norint sėkmingai karjerai reikalingi kokybiški mokymai, kuriuos gali pasiūlyti tik aukščiausias universitetas. -
Magistras
Rumunų
 
Moldova University Of European Studies
Kišiniovas, Moldavija

Nesvarbu, ar esate studentas, ar potencialus studentas Europos studijų universitete Moldovoje, esate laukiami Ekonomikos fakultete.

Nesvarbu, ar esate studentas, ar potencialus studentas Europos studijų universitete Moldovoje, esate laukiami Ekonomikos fakultete. -
Magistras
Anglų, Rumunų, Rusijos